Комітет медичної допомоги у Закарпатті - Про нас
Комітет медичної допомоги у Закарпатті - Про нас

 

Про нас

Благодійна організація «Комітет Медичної Допомоги в Закарпатті» діє з 2000 року. Сфера діяльності нашої організації це – активна участь в реформуванні державних закладів для дітей та дорослих з інвалідністю та в розбудові громадянського суспільства в Україні.

Наші головні принципи роботи: неупередженість, аполітичність, толерантність та небайдужість.

 • На практиці це означає, що ми:
  1.  Працюємо на попередження проявів расизму й ксенофобії через моніторинг ЗМІ та інформування громадськості
  2.  Працюємо в інтернатах і допомагаємо покращити життєву ситуацію як дітям, так і дорослим з інвалідністю (проекти «Парасолька», «Моніториг», «супровід та підтримка Вільшанського дитячого будинку-інтернату
  3. Допомагаємо та залучаємо інших до допомоги біженцям, мігрантам, шукачам притулку та внутрішньо-переміщеним особам
  4. Всіляко підтримуємо усіх активних людей в розбудові інститутів громадянського суспільства

Ми прагнемо розвивати проекти таким чином, щоб у подальшому вони існували самостійно. Наші фахівці розробляють теоретичні, практичні матеріали та іншу документацію. Вона стане у нагоді всім, хто займається супроводом соціально вразливих верств населення України.

Наші нагороди

 • 2006 р. – Премія уряду Французької Республіки за вклад у розвиток Вільшанського дитячого будинку інтернату та допомоги дітям інвалідам.
 • 2011 р. – Швейцарська правозахисна премія «Відкриті кордони» за активну діяльність у сфері захисту прав біженців, мігрантів, соціально незахищених верств населення та меншин, які потребують захисту в Європі. 

Наша команда

Уся діяльність БО «Комітет медичної допомоги в Закарпатті» – це робота людей для людей, яку здійснюють :

Наталія Кабацій – директорка БО «КМДЗ»; людина з неперевершеним стратегічним баченням, потужним мотиваційним потенціалом і бездоганною французькою.

 

Надія Данч – координаторка проєктів; головна посередниця між ініціативою та тими, для кого вона є найбільш потрібною, модерує і супроводжує проєкти, тримає під контролем звітність організації.

 

Леся Левко – координаторка проєктів, визнаний дипломат; володіє бездоганним почуттям такту і таким же рівнем німецької мови, організаторка та мотиваторка як робочої дисципліни, так і активного відпочинку.

 

Євгенія Мелеш – юристка; фахівчиня, яка курує надважливі напрямки захисту прав людини, відстоювання соціальної справедливості, підвищення рівня правової грамотності населення.

 

Анжеліка Клайзнер – ПР менеджерка, яка може описати та узагальнити весь спектр роботи Комітету і не заплутатися при цьому.

 

Тетяна Козел – лікарка і просто Доктор Таня (так її називають наші біженці із Сомалі, Шрі-Ланки, Афганістану, Пакистану).

 

 

 


© Комітет медичної допомоги в Закарпатті, 2017-2020. Всі права застережено.